• Müşteri Hizmetleri
    +90 312-397 6 441

Bilgi ve Ağ Güvenliği

Bilgi ve Ağ Güvenliği

 

Kesintisiz, hızlı ve güvenli internet bağlantısı iş sürekliliği için çok önemlidir. Bina içi ve dışında hizmet veren kablolu ve kablosuz ağ çözümlerinde sayısız referansı ile gurur duyan Orionnet, müşterilerine erişim noktası olarak Aruba ve Engenius AP cihazlarıyla çalışmanın rahatlığını sunuyor.

Özellikle turizm ve eğitim sektöründe dış mekanda internet erişiminin önem kazanması nedeniyle bu tip tesislerde ve kampüs alanlarında Aruba ve Engenius’un yüksek performanslı erişim cihazlarıyla güçlü bir altyapı oluşturmak mümkün.

Aynı zamanda internet erişim bölgelerinde (hotspot) hizmet veren bu erşiim cihazlarını denetim altında tutarak kablosuz ağın erişim kalitesini de artırabilirsiniz. Hangi cihaz çalışıyor, hangisi çalışmıyor, cihaza kaç kullanıcı bağlı, trafiğin durumu gibi bilgileri anında görebilirsiniz. Ayrıca bu erişim cihazlarını, konaklama kuruluşlarında ve dışarıda yemek sektörünün zincir markalarında yaygın olarak kullanılan Fidelio ve Opera gibi yazılımlarla entegre ederek faturalandırma işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Kablosuz ağ yönetiminde Cisco, HPE ve Aruba’nın teknolojilerini öneren Orionnet’in ağ uzmanlığıyla kullanıcı verimliliği ve memnuniyetinizi artırınız.