• Müşteri Hizmetleri
    +90 312-397 6 441

Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri

Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri

Orionnet Ltd.Şti. Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri konusunda sektörün önde gelen teknoloji firmalarının iş ortaklığı ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda doğru ve güvenilir çözümler sağlamaktadır.

Veri Merkezi, hizmeti kapsamında öncelikle analiz, teşhis ve sistem önerilerinin oluşturulduğu iş sürecinde gerekli teknolojik altyapı ihtiyaçları ile birlikte tam anlamda anahtar teslim teknoloji desteği sağlamaktadir.

Kurumsal projelerin entegrasyonu gerçekleştirilirken, veri merkezi için gerekli olan tüm yazılım ve donanım gereklilikleri projelere dahil edilerek müşterilerimize uzun ömürlü ve daha güvenli çözümler sunmaktayız.

Orionnet Ltd.Şti. müşterilerinin altyapısındaki kaynakları daha verimli ve daha düşük maliyetlerle kullanabilmesi için bulut çözümlerini sunmaktadır.

Orionnet Ltd.Şti. bulut çözümlerinde, hizmet olarak bir ağ üzerinden kurumların istedikleri veriye anında ulaşmasını sağlar. Sunduğu çözümlerle de kurumların donanıma yaptıkları maliyetleri düşürmelerini hedeflerken, verilerinin daha iyi korunmasını ve ölçeklenebilir olmasını, daha kolay ulaşılabilir olmasını, kurum içi iş yükünün azaltılmasını ve daha kolay yönetilebilir olmasını da amaçlar.